Przeprowadzka – pakowanie

paczkaJeśli stoją Państwo w obliczu zmiany miejsca zamieszkania, biura czy magazynu, a słowo przeprowadzki pakowanie przeraża Państwa trafili Państwo pod idealny adres. Firma przeprowadzkowo-transportowa H.M. Trans oferuje szeroki zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Usprawniamy przeprowadzki pakowanie głównie w Warszawie, ale zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj.

Przeprowadzki pakowanie to nasza specjalność, w której nasza firma wciąż się rozwija. Opanowaliśmy do perfekcji różnego rodzaju metody zabezpieczania własności Klienta przed uszkodzeniem. Na życzenie Klienta przedmioty bardzo kruche (szklane, porcelanowe, antyki, przedmioty zabytkowe i niektóre przedmioty RTV pakujemy do kartonów z wypełniaczem plastikowym. Na jego prośbę ubrania umieszczamy w specjalne kartony przystosowane do transportu odzieży. Aby przeprowadzki pakowanie było sprawne i nie wymagało wielkich poświęceń posiadamy także wózki platformowe o wytrzymałości do 500 kg., które są używane do przewozu ciężkich i ponad gabarytowych rzeczy tj. kas pancernych, sejfów, mebli, maszyn, komód, pianin, ciężkiego sprzętu biurowego i innych nietypowych rzeczy. Wierzymy, iż przeprowadzki pakowanie z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz z wykorzystaniem specjalistycznych metod wzbudzą Państwa zaufanie. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za każdy przedmiot pozostawione pod naszą opieką.

Jeśli decydują się Państwo na samodzielne wykonanie większości czynności związanych z przenoszeniem się prosimy o przeczytanie informacji w dziale przeprowadzki pakowanie. Znajdą tam Państwo szereg pomocnych rad ułatwiających ogarnięcie całego rozgardiaszu towarzyszącemu zmianie lokum.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.